Skip to content Skip to footer
Yazılım YÖNETİMİ

Yazılım yöneticisi yetiştirme programına katıl, en iyi sektörde işini garantile!

Neden Yazılım Yönetimi Eğitimine Katılmalıyım?

İş Analizi, Proje Yönetimi, Test Uzmanlığı ve ITIL konularında ilgili sertifikasyonlara sahip olmak üzere sınavlarına katılabilecek teknik bilgi ve her bir tekniği tecrübe edecek kadar uygulama içeren eğitim, aynı zamanda iyi bir “Lider” olmak için gerekli soyut becerileri (Soft Skills) geliştirecek çalışmaları da içererek sizi yönetici olma yolunda en hazır hale getirir.

Program Süresi

Hafta İçi Sınıflarda: 6 ay (4 Ay Eğitim + 2 Ay Saha Deneyimi)

Eğitim Yöntemi

Online Eğitim

Eğitim Seansları

Hafta İçi Online Sınıflarda: Pazartesi – Cuma 09:00 17:00

En çok kazandıran sektörde işini garantile!

İstediğin yerden, uzaktan çalışma imkânı!

En yenilikçi metodoloji ile eğitim!

Teknoloji eğitimleri sektöründe Türkiye’nin en köklü kurumundan mezun olmak!

Yazılım YÖNETİMİ

Eğitim Hakkında

Bu eğitim iyi bir Yazılım Yöneticisi olmak için gerekli bilgi ve becerilerin tümünü kapsaması amacıyla oluşturulmuş bir içerikten oluşmaktadır.
Yazılım geliştirme sürecinin her aşamasında devrede olan İş Analizi, Proje Yönetimi, Test Uzmanlığı ve ITIL konularında uluslarlarası sertifikasyonlara sahip olmak üzere sınavlarına katılabilecek teknik bilgi ve beceriyi öğretmeyi amaçlar.
Bütün alanlarda; literatürde kabul görmüş, temel oluşturmuş, en güncel ve yeni başarı kazanan ve gelecekte çok kullanılan olmaya aday yöntem ve teknikler öğretilir.
İyi bir “Lider” olmak için gerekli soyut becerileri (Soft Skills) geliştirecek çalışmalar, eğitimin önemli bir parçasını oluşturur.
Tüm İş Analistleri ve Test Uzmanlarının mutlaka bilmesi gereken seviyede SQL eğitimi verilir.
ITIL Foundation Level sertifikasyon içeriği öğretilir.
Proje Yönetimi konularında PMI tarafından verilen ve PMP sertifikasının kapsamını oluşturan konular içeriğin temelini oluşturur.
İş Analizi konularında IIBA tarafından verilen, IIBA sınavının konuları içeriğin temelini oluşturur. Tasarım Odaklı Düşünce (Design Thinking) gibi yükselen birçok yeni yöntemi içermektedir.
Kalite Uzmanlığı konularında ISTQB tarafından verilen ve ISQTB Foundation Level sertifikasyonunun kapsamına dahil olan konular içeriğin temelini oluşturur.
Yazılım projelerinde en geçerli ve etkili yöntem sayılan Çevik Yönetim; onun en çok kabul gören uygulaması Scrum ve en iyi tamamlayıcısı Kanban Board üzerinden, hızlı ürün veren ve sürekli geliştirmeyi amaçlayan yazılım projelerinin nasıl gerçekleştirilebileceği tüm yöntem ve tekniklerin uygulamaları ile birlikte anlatılır.
Günümüzde test çalışmalarının olmazsa olmazı olan test otomasyonunun projede nasıl ele alındığı ve yönetildiği öğretilerek, test otomasyonu uzmanı olmak için yeterli bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.
Temel amaç; geleceğin Yazılım Yöneticilerini yetiştirmek olduğundan motivasyon, ikna, çatışma yönetimi, liderlik stilleri, zaman yönetimi, toplantı yönetimi, sunum teknikleri ve iletişim gibi bir liderin gerçek gücünü ortaya koymasında kritik rol oynayan soyut becerileri geliştirecek çalışmalar yapılır.
Yazılım YÖNETİMİ

Eğitim İçeriği

Yazılım Süreçlerine Giriş

SDLCYazılım OrtamlarıPaydaşlarİşletim SistemiSistem Yönetimi ve NetworkJira ile iş yönetimi

İş Analizi

IIBA İş analizi süreçleriİş Analizi teknikleriİş Analizi PerspektifleriDeğer Odaklı YaklaşımModelleme ve UMLTasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking)

ITIL

ITIL Foundation

Proje Yönetimi ve Liderlik

Proje Yönetimi Süreçleri ve PMPÇevik Yönetim ve ScrumEkip Yönetimi ve LiderlikLiderlik Yetenekleri (Motivasyon, İkna, Çatışma yönetimi, Liderlik stilleri, zaman yönetimi, toplantı yönetimi, sunum teknikleri ve iletişim)

Kalite Yönetimi

ISTQB Test SüreçleriTest faaliyetleriTest SeviyeleriTest Tasarım TeknikleriTest Otomasyonu (Selenium ve Postman ile uygulama)

SQL

Temel SQL
YAZILIM YÖNETİMİ

Başvuru Şartları Neler?

Kariyerine yazılımcı olarak devam etmek isteyen, yoğun geçecek olan eğitim, proje ve danışmanlık süreçleri için yüksek motivasyona sahip herkes boost programına katılabilir.
Boost Plus programına katılım ise çeşitli kriterlere sahiptir. Mezun olduğunuz üniversite ve bölüm ayrıca sınav ve mülakatlarımızdan alacağınız puana göre göre %100'e varan burs imkanlarından faydalaranak Boost Plus programına seçilebilirsiniz.
Yazılım YÖNETİMİ

Süreç Nasıl İşliyor?

KARİYERİNİ BAŞLAT

Boost Plus Başvuru Formu

Boost Basvuru Formu
Lütfen başında “0” olmadan 10 hane olarak giriniz.
İngilizceyi Nereden Öğrendiniz?

Maximum file size: 5MB

İlgilendiğiniz Eğitimleri Seçiniz
Çalışıyor musunuz?
İşiniz IT ile ilgili mi?
Bizi nereden duydunuz?
0 of 500 max characters
KVKK Onay

Kişiler verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen Bilgilendirme kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Bilgilendirme’yi okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.