BilgeAdam Boost, Sektörün Aradığı Yazılımcıları Yetiştiriyor

Katılımcılar ne diyor?

 • BİRCAN
  Öncelikle bulunduğum konumda emeği olan BilgeAdam ailesine çokça sevgilerimi gönderiyorum. Ben Bircan, 24 yaşındayım, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri 2021 mezunuyum. Şu an Test Uzmanı olarak çalışıyorum. BilgeAdam ile Boost eğitimi öncesinde yollarımız kesişmişti. 2017 yılında üniversiteden aldığım yazılım eğitimine destek ve daha fazlasını öğrenmek adına alanında kendini kanıtlamış BilgeAdam Akademi’nin yolunu tuttum. Aldığım harika .NET eğitimi sonunda üniversitede aldığım yazılım eğitimiyle farkını gördüm ve bu bende bir eğitim açlığı uyandırmıştı nitekim okuluma dönmem gerekti. Mezun olacağım sene sonunda Covid-19 virüsü çıktığı için evime döndüm bu süreçte hem mezun olma çabası hem iş arayışı sıkıntısındaydım. Kendime güveniyorum ancak işverenler hem iyi bir referans hem de tecrübe arıyorlardı. Tam bu sıkıntılı günlerde evde iş ararken Kariyer.net’te BilgeAdam ilanını gördüm. Hem istihdam hem eğitim! İstediğim iki şey! Daha öncesinden eğitim aldığım için kurum kültürlerini biliyordum ve kendilerinden bir eğitim daha almayı planlıyordum. E, istihdam destekli proje olduğunu görünce hemen başvurdum ve başvuru sonucu ufak bir sınav ve mülakatım oldu. Başarı ile geçtiğim mülakat ve sınavdan sonra eğitimlerimize başladık. Bu süreç gerçekten yoğun ve yorucuydu. Dolu dolu 6 ay geçirdik, bu sürede motivasyon desteğini asla esirgemediler. Eğitim sonrasında kendimde ki gelişimde ben de dahil herkes farkındaydı, iş görüşmelerim daha özgüvenli, CV'im daha başarılı ve ben teknik anlamda çok daha iyi yerdeydim. Tabii bu zaman zarfında stajımız başlamıştı. Hem staj yapıyor hem de iş başvurularına devam ediyordum. Evet, istihdam destekli proje bana bu noktada da destek olacaklarını biliyorum ama önceden yapmış olduğum ve neticesi başarısız olan iş başvurularım sonucunda kendimi kendime kanıtlamak istiyor, işimi kendim bulabileceğime inanıyordum çünkü artık yeterli yetkinliklerim vardı, öyle de oldu. Stajım bitmeden birkaç yer (Evet, birkaç yer; artık seçilen değilim, seçenim 🙂) ile görüşmeye devam ediyordum. Şartları bana uygun olan, gelişmeye devam edebileceğim bir firma ile anlaştık. Bu sürede stajım hâlâ bitmemişti, yani stajım bile bitmeden işimi buldum. Stajımı bitirip hemen işime başladım ve işimde gayet başarılı olduğumu düşünüyorum. Şu an bulunduğum konumdan çok memnunum. Mezun olduğum sene iyi bir firma da işe başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Geçirdiğim bu süreçte benden desteğini asla esirgemeyen BilgeAdam ailesine, Yiğit hocama ve Arzu hanıma çok teşekkür ederim. Bu başarı bir ekip işiydi, iyi ki varsınız.
  BİRCAN
  Yönetim Bilişim Sistemleri Mezunu
 • MUSTAFA ŞERİF
  Merhaba ben Mustafa Şerif. Tam olarak nereden başlayacağımı ve bu yoldaki gerekliliklerin nasıl doğru bir şekilde öğrenileceğini bilmediğim bir dönemde Boost programı karşıma çıktı ve Boost hikâyem bu şekilde başladı. Kodlamayı sevmem, eğitimin doğru planlaması ve gayret sonucu verimli bir eğitim süreci geçirdim. Özverili bir şekilde çalıştığımız sürece en nihayetinde sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojileri öğreniyorduk ve iş bulma konusundaki endişelerin yersiz olduğuna inanıyorduk. BilgeAdam'ın da bu süreçte prestijli şirketlerle ayarlamış olduğu mülakatlar sonucunda 5. ayımda sektörde ön planda olan Başarsoft şirketinde işe kabul aldım. Şuan da ilk ayımı doldurmak üzereyim ve her şey yolunda gidiyor.
  MUSTAFA ŞERİF
  Mekatronik Mühendisliği Mezunu
 • FATMA
  Okuldan aldığım eğitimler maalesef sektöre yönelik değildi ve iş görüşmelerimde bana engel oluyordu. BilgeAdam Boost karşıma çıktığında verilen eğitimlerin sektöre yönelik, ihtiyacım olan eğitimler olduğunu fark ettim. 6 aylık eğitim içerisinde öğrendiğimiz bilgilerle, bireysel ve grup projeleri yaptık. Bu süreç, profesyonel iş hayatına bizi çok güzel hazırladı. Şu an kurumsal bir firmada işe başladım, bunu BilgeAdam ve eğitmenleri sayesinde başardım.
  FATMA
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • OĞUZHAN
  Elektrik - elektronik mühendisi olarak çıktığım yolda yazılımın önemini anlamam ve BilgeAdam ile tanışmam hayat seyrimi derinden etkiledi. Şimdi daha rahat ve güzel şartlarda iş hayatımı sürdürüyor kendime vakit ayırabiliyorum.
  OĞUZHAN
  Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mezunu
 • MELİH
  Yazılım sektörüne girmek için kapsamlı ve yeterli bir program. Sıfırdan başlamak için iyi bir seçim.
  MELİH
  Makine Mühendisliği Mezunu
 • UĞUR
  Bence bir insan okudukları ve gördükleri ile gelişir. Bünyesinde bulunduğum BilgeAdam ile çok güzel insanlar gördüm, bilgi verici ve beni bir adım daha ileriye taşıdığını düşündüğüm alanlarda bilgi sahibi oldum. Bence BilgeAdam sadece bunlar için bile güzel bir şans.
  UĞUR
  Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Mezunu
 • DENİZ BESTE
  Nisan 2021’de Boost eğitim programına başladım. Daha önce bu sektörde bir tecrübem olmamasına rağmen uzun çalışma saatleri, yoğun öğrenme isteği ve Yiğit Hocamızın mentorlugu ile uzun zamandır hayalini kurduğum işe yerleştim. Gelecek Boost öğrencilerine tavsiyem; bu programda alacağınız eğitim size piyasa hakkInda genel bir bilgi verecek bir eğitimdir. Size sektör ile ilgili bir kapı açacak. Üzerine yeni teknolojiler öğrenmek, hep güncel kalmak ve değişimi sahiplenmek sizi çok iyi yerlere taşıyacaktır. Kendimden örnek vermem gerekirse; Boost programına her gün katıldım ve yapılması gerekenleri eksiksiz tamamladım. Bunun yanında hafta sonları farklı bir programa devam edip Java ve Back-end teknolojilerine yoğunlaştım. Yolun daha çok başında olduğumun farkındayım. Öğrenme ve gelişme sürecimi hızla devam ettirmeyi amaçlıyorum.
  DENİZ BESTE
  Endüstri Mühendisliği Mezunu
 • TUĞBA
  BilgeAdam Boost programının bana en büyük katkısı yönümü bulmamı sağlamak oldu. Yazılıma ilişkin hiçbir tecrübem olmamasına rağmen 6 aylık kısa bir periyotta eğitmenimin de desteği ile kendimi geliştirdim aynı zamanda Bilişim sektöründe kendime yer bulabileceğim diğer meslek kollarını da keşfettim. Severek çalışabileceğimi düşündüğüm iş analizi alanında staj yaptım, bu süreçte yazılıma ilişkin bilgi sahibi olmak bana oldukça avantaj sağladı. Stajımın hemen sonrasında BilgeAdam bünyesinde İş Analisti olarak çalışmaya başladım. Şuan severek yaptığım bir işim hızla dolan bir özgeçmişim var.
  TUĞBA
  İstatistik Mezunu
 • BERRAK
  Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Mezun olduktan sonra kendi mesleğimle alakalı istediğim bir iş bulamadım. Bir danışmanlık firmasında proje asistanlığı yaptım ancak bu işi sevmediğimi ve kendimi yeterince geliştiremeyeceğimi düşündüğüm için istifa ettim. Sonrasında Instagram’da BilgeAdam Boost programının reklamını gördüm. Boost çok ilgimi çekti ve hemen detaylarını okuyup başvurdum. Yazılıma dair çok bir bilgim yoktu ama yapabileceğimi düşündüm. Programa kabul edildiğimde çok mutlu oldum çünkü çoğu üniversite mezunu gibi ben de işsizlikten çok bunalmıştım. 6 ay boyunca yoğun bir eğitim aldım. Zaman zaman çok yoruldum, yapamayacağımı düşündüm ama bir yandan da bu işi sevdiğimi fark ettim. Özellikle de staj imkânı sunması benim için büyük bir avantajdı çünkü bilgilerim sadece teoride kalmayacak, gerçek projelerde çalışıp deneyim kazanacaktım. Programın sonlarına doğru “iş analizi” konusuna merak saldım ve bu konuda araştırmalar yaptım. “Hangi metotlar kullanılıyor?”, “Ne tür programları öğrenmem gerekiyor?”, “Bir iş analistinde olması gereken özellikler nelerdir?” gibi soruların cevaplarını araştırmaya başladım. Stajımı BilgeAdam bünyesinde “stajyer iş analisti” olarak yaptım ve neredeyse sıfır denilebilecek bilgiye sahipken BilgeAdam’da devam eden bir projede yer aldım. Bu projede kendime çokça bilgi ve tecrübe kattım. Aklımdaki bütün soruları sorma fırsatı buldum ve uygulamalı olarak deneyimledim. Stajım bittikten sonra BilgeAdam bünyesinde çalışmaya başladım. Şu an başka bir projede iş analisti olarak görev yapıyorum ve ilk işimin BilgeAdam gibi bir yerde olması benim için çok önemli. Eğer ki yaptığınız meslekten memnun değilseniz ve bu yoldan ilerleme gibi bir kararınız varsa bence kesinlikle denemelisiniz.
  BERRAK
  Endüstri Mühendisliği Mezunu
 • FAKİ TAYRAN
  Bilge Adam Ankara Boost grubunun ilk mezunlarındanım. Stajım henüz bitmeden iş fırsatları buldum ve işe başladım.
  FAKİ TAYRAN
  İmalat Mühendisliği Mezunu
 • METİN
  Mezun olduktan sonra kendimi yazılım alanında geliştirmeye karar verdim ve BilgeAdam Boost’un benim için en doğru başlangıç olacağına karar verdim. Mesleki anlamda projelerde karşılaşabileceğimiz senaryoları ve süreçleri etkili bir şekilde tecrübe etme şansı yakaladık. BilgeAdam Boost eğitimini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde kariyer hayatıma başladım. Şu an BilgeAdam bünyesinde Full Stack Developer olarak çalışıyorum.
  METİN
  Elektrik Mühendisliği Mezunu
 • MERİÇ
  Merhaba ben Meriç, BilgeAdam Teknoloji şirketinde Asistan Oyun Geliştirici olarak çalışmaktayım. 2018 yılında Karabük Üniversitesi Raylı Sistemler Mühendisliği mezunuyum. Gelin size Boost programı ile tanışmadan önceki kariyerimden başlayarak anlatayım. Mezun olduktan hemen 2 ay sonra TCDD’nin bir demiryolu inşaat projesinde teknik ofis mühendisi olarak çalışmaya başladım. Okurken hep istediğim inşaat alanında çalışma düşüncesi gün geçtikçe benim yapmak istemediğim bir iş haline gelmesi ve inşaat alanında kendi açımdan bir gelecek göremediğimden dolayı projeden ayrılarak kendimi daha güvenli ve iyi hissettiğim bilgisayar-yazılım alanına yöneldim. “Kendimi bu alanda nasıl geliştirebilirim? Nasıl başlarım?” vb. sorular sorarken bu alanda yeni bir üniversite okumak düşüncesini aklımdan geçiriyorken BilgeAdam Teknoloji’nin Instagram reklamına denk geldim. BilgeAdam Boost projesi için gerekli niteliklerin hepsine sahiptim. Belirli mülakat ve görüşmelerden sonra 6 ay eğitim ve 2 ay staj olmak üzere bu projeye dahil oldum. Sizin seviyeniz ne olursa olsun her şeye yeniden başlıyor ve sizi sıfırdan eğitiyorlar. Eğitmenleriniz ve mentorunuz ile uygulamalı, bol proje içeren ve takıldığınız yerde sürekli irtibat kurabileceğiniz kişilerden eğitim alıyorsunuz. İnsan kaynakları ile gerekli kariyer planlaması ve mülakat süreçleri hakkında bilgileri alıyorsunuz. Eğitim sonrası 2 ay staj olarak gerçek projelere dahil oluyor ve yazılım kariyerinize başlamış oluyorsunuz. Staj sonrası size yönlendirilen iş teklifleri arasında hangisini seçeceğiniz ve hangi alanda kendinizi geliştirmek istediğiniz size kalıyor. Unutmayın yazılım dünyası her koşul da kendini sürekli geliştiren bireylerin yeri…
  MERİÇ
  Raylı Sistemler Mühendisliği Mezunu
 • HAKAN
  Boost programı sonunda, bir ay içerisinde hem elektronik hem yazılımın olduğu bir şirkette işe başladım. Çalışma ortamını ve yapılan işi seveceğimi düşünerek başladım ve gerçekten de gidişat düşündüğüm gibi. Mesai saatleri dışında da boş kalmayarak iş yerinde kullanılan teknolojiler haricinde çalışmalara zaman ayırarak dinamik kalmaya çalışıyorum. Yazılım dünyasında dinamik kalmak altın kurallardan birisi olduğu için gereğini yapıyorum ve sürekli araştırma ve yeni şeyler denemek üzerine vakit harcıyorum.
  HAKAN
  Fizik Mühendisliği Mezunu
 • UĞUR CAN
  BilgeAdam Boost ile başlayan 6 aylık yolculuğum hem üniversite eğitimimin eksik kalan, unutulan noktalarını bana hatırlattı hem de gelişen teknolojiler için beni hızlı, pratik ve kalıcı bir şekilde tamamladı. Mentorumuz ve Trainer öğretmenimiz sayesinde teorik ve uygulama olarak art arda işlediğimiz her konu benim için açılan yeni bir pencere ve mevcutta geliştirdiğim projeme yeni bir kilometre taşı niteliğindeydi. Hem kişisel hem de grup olarak geliştirdiğimiz projeler hem kod yazma aşamasında hem de beraber çalışabilme, iş hayatına adaptasyon sağlayacak şekilde her sabah kısa toplantılar yapma, görev alıp, teslim etme, araştırma yapma noktasında iş hayatımızın provası gibiydi. Eğitimimi tamamladıktan sonra katıldığım mülakatlardan biri, şu an bir parçası olduğum AVL Ar-Ge firmasıylaydı. Hem teknik mülakat aşamasında hem de işe başladığım günden itibaren aldığım eğitimin ve gösterdiğim özverili çalışmamın karşılığı alabildiğim için çok mutluyum. Benimle aynı yolda yürümeye niyeti olan tüm arkadaşlarıma eğitim süresinde aşırı konsantre olmalarını, çalışmalarının meyvelerini bir gün mutlaka alacaklarını bilmelerini ve yılmadan devam etmelerini tavsiye ederim. Son olarak buradan tüm hocalarıma bana kattıkları ve hem eğitim döneminde hem de sonrasında bize kapılarını sonuna kadar açık bıraktıkları için teşekkür ederim.
  UĞUR CAN
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • GALİP
  BilgeAdam Boost eğitimini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde kariyer hayatıma başladım. Mesleki yeterlilik açısından kendimi özgüvenli hissettim ve hissetmeye devam ediyorum. Eğitimde öğrendiklerim çalışma hayatımda benim çok işime yaradı.
  GALİP
  Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunu
 • AHMET CİHAT
  Programı ilk kez gördüğümde iş arayış sürecindeydim. Bu süreç içerisinde benden beklenen yeterliliklere sahip olmadığımı fark ettim. BilgeAdam Boost programının içeriğinin sektörde istenen yeterlilikleri içerdiğini görünce başvurmaya karar verdim. Eğitim kalitesi sayesinde eğitimin ne zaman bitirdiğimi fark edemeden kendimi şu an çalıştığım şirkette işbaşı yaparken buldum. Bunu sağlayan eğitmenlerimizin bilgi birikimlerinin yanı sıra sosyal anlamda mentorluklerı bu noktaya gelmem de en büyük etken olmuştur.
  AHMET CİHAT
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • DOĞAN
  BilgeAdam Boost programı sayesinde kendimi 6 ayda sıfırdan geliştirdim. Boost ile güncel olan teknolojileri ve sektörde aranan yazılım dillerini öğrendim. Bu kazandığım bilgiler ve yetenekler sayesinde Full Stack Developer olarak BilgeAdam bünyesinde işe girdim.
  DOĞAN
  Mekatronik Mühendisliği Mezunu
 • HANDE
  2015 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. Sektörümdeki olumsuzluklardan dolayı yeni bir alan arayışına girdim ve ilgim doğrultusunda kendimi yazılım alanında geliştirmeye karar verdim. Yazılım benim yeni tanıştığım bir alan olduğu için “Bu geçişte doğru altyapıyı, eğitimi ve yönlendirmeyi nasıl sağlarım” sorusu en büyük endişelerimdendi. BilgeAdam’ın daha önce yürütmüş olduğu NBUY programının başarısını, programa katılan arkadaşlarımdan duymuştum. Kendime bir yol haritası çizmeye çalıştığım bu dönemde Boost programının ilanını gördüm ve yapılan bilgilendirmelerden sonra da BilgeAdam’ın benim için en doğru başlangıç olacağına karar verdim. Eğitimlerimize başladıktan kısa süre sonra eğitmenimizin de motivasyonu ve desteğiyle bu yeni sürece adapte oldum. Eğitmenimizin alanında oldukça yetkin ve tecrübeli olması, uygulamalara ağırlık vermesi özellikle yazılıma yeni adım atan birisi olarak sağlam temeller atmamı sağladı. BilgeAdam Boost programının sonunda eğitmenimizin bize verdiği ve tüm süreç boyunca öğrendiklerimizi uyguladığımız iki adet proje geliştirdik. Bu yazılım sektörüne yeni olan benim için oldukça verimli oldu. Boost sürecinin sonunda yazılım sektöründe değil ama İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğünde kendi alanımda işe başladım. Ancak bu programda Bilge Adam’dan aldığım etkin eğitim sayesinde şu an çalıştığım kurumda uygulama geliştirme alanlarında da çalışma imkânı buldum. CV’me Boost programıyla birlikte eklemiş olduğum yazılımcı kimliği kendi sektörümde de farklı alanlara yönelmemi sağladı. İleride de yazılım alanında attığım bu temeli geliştirmeyi hedefliyorum.
  HANDE
  Mimarlık Mezunu
 • DOĞUKAN SABRİ
  İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. Eylül 2020 ayında sektör değiştirmeye karar verdim ve BilgeAdam Boost ile bu süreçte tanıştım. Yazılım geçmişim olmadığı halde aldığım eğitimden memnun kaldım. Şunu söyleyebilirim ki yeni bir meslek edindim. Bu süreçte hem teorik derslerde hem de uygulamaları derslerde bize desteklerini esirgemeyen hocalarımız vardı. Artık İnşaat Mühendisi unvanım yerine Yazılım Geliştirme Uzmanı unvanımı kullanarak çalışma hayatıma devam edeceğim.
  DOĞUKAN SABRİ
  İnşaat Mühendisliği Mezunu
 • ALİ RIZA OĞUZHAN
  Merhabalar, tamamlamış olduğum Boost eğitimi ile ilgili teşekkür etmek istiyorum. Çok verimli bir eğitim süreci geçirdik. Eğitimin her aşamasında çok alakalı, çok yardımcı olacak şekilde etkili, verimli dersler yaptık. Mesleki anlamda projelerde karşılaşabileceğimiz senaryoları ve süreçleri etkili bir şekilde tecrübe etme şansı yakaladık. Eğitmenimize ve BilgeAdam Akademi’ye çok teşekkür ederim.
  ALİ RIZA OĞUZHAN
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • KÜRŞAT
  Merhaba, ben Kürşat, 32 yaşındayım. 2015 yılında Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğini bitirdim. Bölümümle alakalı bir işe girmedim. Pandemi sürecine kadar profesyonel olarak müzisyenlik yaptım. Müzik sektörü pandemiyle birlikte çöküşe geçince lisans döneminden ilgi duyduğum yazılım alanına geçmeyi düşündüm. Kendi başıma öğrenmeye çalışırken BilgeAdam Boost ilanını gördüm. Hemen başvurdum ve eğitime kabul edildim. 0’dan 100’e bir eğitim verildi ve eğer eğitmenlerin dediklerine harfiyen uyar ve çalışma disiplini sağlarsanız, piyasaya hazır hale geliyorsunuz. Hangi sektörden gelindiğinin veya yaşın bir önemi yok. Önemli olan kodlamaya olan tutkunuz ve isteğiniz. Böyle bir eğitim imkânı sunduğu için BilgeAdam Boost eğitmenlerine ve BilgeAdam ailesine teşekkür ediyorum.
  KÜRŞAT
  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Mezunu
 • MUSTAFA
  BilgeAdam Boost öğrencisi olarak öncelikle işe girmiş olmanın büyük sevincini yaşıyorum. Süreç nasıl ilerledi derseniz; üniversiteden mezun olduktan sonra bilişim sektörüne girmek istedim ve BilgeAdam ile tanıştım. Boost programının bana uygun olacağını düşünüp gerekli şartları sağladıktan sonra eğitime başladım. 6 ay kadar süren eğitim tarafında hocalarımızla yoğun ama güzel bir dönem geçirdim. Ekstra kendi çalışmalarımla bu dönemi başarı ile tamamladım. 2 aylık staj dönemi başladığında kendimi yeterli hissettiğimden dolayı iş başvurularına başladım ve stajımın ilk haftasında Boost programının büyük etkisiyle iş hayatına giriş yaptım. Öncelikle hocalarıma ve BilgeAdam Boost ekibine teşekkür ederim.
  MUSTAFA
  İstatistik Mezunu
 • MUSTAFA BERK
  BilgeAdam Boost programı güncel içeriği sayesinde beni sektörün aradığı kişi olarak mezun etti. Bu nedenle kursun bitiminden hemen sonra BilgeAdam bünyesinde Full Stack Developer olarak işe başladım.
  MUSTAFA BERK
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • ESMANUR
  Boost’a Bilge Adam'ın verdiği eğitimin kalitesi, iş hayatıyla paralel ilerleyen yazılım ve teknolojiler üzerinde eğitim vermesi ve pratik odaklı olması sebebiyle gelişimim için katıldım. Eğitim süreci hayal ettiğimin ötesinde verimli geçiriyor. Herkesin eksikleriyle özel olarak ilgileniliyor.
  ESMANUR
  Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
 • KORHAN
  Üniversitede ilgili bölümlerden birini okumadım ancak BilgeAdam Boost’un alışagelmiş öğretim tarzından kesinlikle çok daha faydalı bir müfredatı var. Genellikle uygulama ağırlıklı ve efektif işleyişi ile çok yüksek verim alıp kendimi hızlı bir şekilde geliştiriyorum.
  KORHAN
  İnşaat Mühendisliği Mezunu
 • HANDE
  Mezun olduktan sonra kendimi yazılım alanında geliştirmeye karar verdim ve BilgeAdam Boost’un benim için en doğru başlangıç olacağına karar verdim. Eğitmenimizin alanında yetkin ve tecrübeli olması ve uygulamalara ağırlık vermesi, yazılıma yeni adım atan birisi olarak sağlam temeller atmamı sağlıyor.
  HANDE
  Mimarlık Mezunu
 • MUSTAFA
  BilgeAdam Akademi’den eğitim almış ve başarılı olmuş birkaç arkadaşımın tavsiyeleri, Boost’u seçmemin nedenlerinden biridir. Bu programdaki bazı konuları üniversite eğitiminde görmedim. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bizleri yönlendirerek, bizi en kısa sürede sektör tarafından istenilen yazılımcılar seviyesine çıkarabilecek bir eğitmen ile çalışıyoruz.
  MUSTAFA
  Yönetim Bilişim Sistemleri Mezunu